Chemia budowlana

Chemia budowlana niezbędna przy montażu, renowacji i pielęgnacji podłóg drewnianych, laminowanych i winylowych oraz wykładzin podłogowych.

Chemia budowlana Jest 70 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów

Dwuskładnikowy, poliuretanowy, odporny na ścinanie klej do montażu parkietu wszystkich rodzajów i formatów.

175,50 zł

Jednoskładnikowy klej na bazie silanizowanego polimeru, niezawierający rozpuszczalnika i izocyjanianu, o bardzo małej emisji lotnych związków organicznych (VOC), do wszelkiego typu parkietów i laminatów.

354,06 zł

Dwuskładnikowy, epoksy-poliuretanowy, odporny na ścinanie klej do montażu parkietu wszystkich rodzajów i formatów.

175,50 zł

Jednoskładnikowy klej na bazie polimerów silanizowanych, wolny od izocyjanianów i rozpuszczalników, o długim czasie schnięcia otwartego i bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych VOC (EMICODE EC1 R Plus), przeznaczony do wszystkich rodzajów parkietów.

422,10 zł

Bezrozpuszczalnikowe spoiwo w dyspersji wodnej, o bardzo niskiej emisji lotnych substancji organicznych (VOC), niezawierające NMP, do mieszania z trocinami, przeznaczone do szpachlowania posadzek drewnianych. Może być stosowane pod lakiery wodne. 

93,15 zł

Bezrozpuszczalnikowe spoiwo w dyspersji wodnej, niezawierające NMP, do mieszania z mączką drzewną, przeznaczone do szpachlowania podłóg drewnianych. Do stosowania z lakierami na bazie wody.

95,00 zł

Jednoskładnikowy, ekologiczny klej na bazie polimerów silanizowanych, wolny od rozpuszczalników, o bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych VOC (EMICODE EC1 R Plus).

329,42 zł

Olej na bazie naturalnych żywic schnących przeznaczony do olejowania podłóg drewnianych.

294,13 zł

Żywica z naturalnych olejów schnących, w dyspersji wodnej, do wykańczania i pielęgnacji olejowanych podłóg drewnianych.

392,16 zł

Ultracoat Oil Plus jest bezbarwnym olejem impregnującym o neutralnym kolorze, przeznaczonym do podłóg drewnianych.

318,63 zł

Ultracoat Oil Wax to olejowosk do pielęgnacji podłóg drewnianych, odporny na wodę i oleje, który chroni i delikatnie uwydatnia fakturę powierzchni drewnianych, nadając im ciepły, bogatszy kolor. 

308,83 zł

Dwuskładnikowy lakier podkładowy w dyspersji wodnej, o bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych (VOC), niezawierający NMP, przeznaczony do podłóg drewnianych.

372,96 zł
Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów