Preparaty gruntujące i wzmacniające podłoże Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Jednoskładnikowy środek poliuretanowy do wzmacniania i uszczelniania podkładów cementowych oraz do odcinania wilgoci resztkowej z podkładu poprzez wytworzenie bariery paroszczelnej. Produkt ekologiczny, bezrozpuszczalnikowy, o bardzo niskiej emisji lotnych substancji organicznych (VOC). 

529,40 zł

Jednoskładnikowy, szybkoschnący preparat poliuretanowy do wzmacniania i uszczelniania podkładów cementowych oraz do odcinania wilgoci resztkowej z podkładu poprzez wytworzenie bariery paroszczelnej. Produkt ekologiczny, bezrozpuszczalnikowy, o bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych (VOC).

582,40 zł

Uniwersalny, bezrozpuszczalnikowy, akrylowy preparat gruntujący, charakteryzujący się bardzo niską emisją lotnych związków organicznych (VOC), do stosowania na podłożach chłonnych i nienasiąkliwych. 

134,40 zł

Bardzo szybko twardniejący, dwuskładnikowy klej na bazie żywicy poliestrowej do zespalania rys w podkładach i wykonywania drobnych napraw.

33,60 zł

Dwuskładnikowy preparat epoksydowy, zawierający rozpuszczalniki, do wzmacniania i uszczelniania podkładów i posadzek przemysłowych. 

303,90 zł

Bezrozpuszczalnikowy preparat na bazie silikatów, przeznaczony do wzmacniania podłoży cementowych. 

312,50 zł

Uniwersalny, gotowy do użycia podkład gruntujący i promotor przyczepności o bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych (VOC) do stosowania przed nakładaniem mas naprawczych, wyrównujących i samopoziomujących oraz zapraw klejących do płytek ceramicznych i kamienia naturalnego. 

70,55 zł

Grunt poliuretanowy o bardzo niskiej emisyjności przeznaczony do gruntowania podłoży przed klejeniem parkietu klejami poliuretanowymi. Może być stosowany, jako środek do odcięcia wilgotności resztkowej w podłożu szybkoschnący bezzapachowy bezpieczny w stosowaniu nie zawiera rozpuszczalników ani wody wiąże kurz odcina wilgotność resztkową w podłożach do 5%...

285,00 zł

Skoncentrowany grunt poliuretanowy przeznaczony do gruntowania chłonnych, niechłonnych i pylących podłoży występujących w budownictwie. Grunt rozcieńcza się rozcieńczalnikiem SU.

178,00 zł

Specjalna mieszanina rozpuszczalników przeznaczona do rozcieńczania Gruntu Poliuretanowego Artelit Professional PB-230, nadaje się także do czyszczenia narzędzi z pozostałości klejów i gruntów poliuretanowych przed ich utwardzeniem.

115,00 zł

Dyspersyjny koncentrat przeznaczony do gruntowania chłonnych podłoży przed aplikacją niektórych klejów do parkietu. Ogranicza porowatość oraz polepsza przyczepność podłoża. Polecany do stosowania pod Klej Syntetyczny do Parkietu SB-870 oraz kleje dyspersyjne do wykładzin.

111,00 zł

Do gruntowania pylistych i wsiąkliwych podłoży z cementu i anhydrytu. Polepsza powierzchnię , ogranicza porowatość i zwiększa przyczepność klejów.

28,46 zł
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów