Lakiery podkładowe Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Jednoskładnikowy, szybki lakier podkładowy w dyspersji wodnej, o bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych (VOC), niezawierający NMP, przeznaczony do podłóg drewnianych.

274,50 zł

Dwuskładnikowy lakier podkładowy w dyspersji wodnej, o bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych (VOC), niezawierający NMP, przeznaczony do podłóg drewnianych.

372,96 zł

Jednoskładnikowy lakier podkładowy przeznaczony do gruntowania parkietów przed zastosowaniem wodnych lakierów nawierzchniowych Artelit Professional: PW-480, PA-470, PW-460, PW-465. Produkt ekologiczy - wodorozcieńczalny.

194,00 zł

Aqua-Seal SmartPrimer jest wodnym gruntem akrylowym redukującym sklejanie boczne. SmartPrimer cechuje średnie wybarwienie i neutralny kolor. Można go stosować na wszystkich gruntownie wyszlifowanych podłogach drewnianych. Na drewno egzotyczne zalecamy stosowanie gruntu BasicPrimer.

166,67 zł

Aqua-Seal FlexPrimer jest wodnym gruntem akrylowym redukującym sklejanie boczne, stosowanym pod wszystkie lakiery z rodziny Aqua-Seal. FlexPrimer cechuje średnie wybarwienie i neutralny kolor. Można go stosować na wszystkich gruntownie wyszlifowanych podłogach drewnianych.

235,77 zł

Szybkoschnący lakier gruntujący w postaci żelu zawierający rozpuszczalniki do nakładania szpachlą stalową, przeznaczony do lakierów rozpuszczalnikowych UNO i LT-EXPORT. Doskonale wypełnia pory drewna i daje wspaniały efekt optyczny. Niewątpliwą zaletą produktu jest możliwość stosowania go między warstwami lakieru w celu usunięcia zapadnięć lakieru....

60,16 zł

BasicPrimer jest jednoskładnikowym szybko szybkoschnącym gruntem alkoholowym do nakładania pędzlem lub wałkiem. Nadaje się do większości gatunków egzotycznych z uwagi na izolację w dużym zakresie zawartych w nich substancji barwnikowo-oleistych. Dzięki zastosowaniu BasicPrimer drewno zachowuje swój naturalny odcień.

142,28 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów