Szpachlówki do podłóg drewnianych Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Bezrozpuszczalnikowe spoiwo w dyspersji wodnej, o bardzo niskiej emisji lotnych substancji organicznych (VOC), niezawierające NMP, do mieszania z trocinami, przeznaczone do szpachlowania posadzek drewnianych. Może być stosowane pod lakiery wodne. 

93,15 zł

Bezrozpuszczalnikowe spoiwo w dyspersji wodnej, niezawierające NMP, do mieszania z mączką drzewną, przeznaczone do szpachlowania podłóg drewnianych. Do stosowania z lakierami na bazie wody.

95,00 zł

Szybkoschnąca rozpuszczalnikowa szpachlówka do drewna na bazie żywic syntetycznych, przeznaczona do wypełniania ubytków i szczelin w parkietach przed lakierowaniem. Wymieszana z pyłem drzewnym, uzyskanym ze szlifowania, tworzy idealnie dopasowaną kolorystycznie spoinę.

159,00 zł

Ekologiczna szybkoschnąca bezzapachowa szpachla do parkietu . Po zmieszaniu z pyłem drzewnym przeznaczona do wypełniania szczelin do 2 mm szerokości i ubytków w parkietach.

143,00 zł

Maximus Fugen AL służy do sporządzania masy szpachlowej z pyłem drzewnym po szlifowaniu parkietu z każdego gatunku drewna. Bardzo szybko schnie, dobrze wypełnia szczeliny i ubytki, dobrze szlifuje się.

26,02 zł

Wodny wypełniacz do szczelin, rys i zagłębień w parkiecie (max 2 mm szerokości). Spoiwo mieszać z drobnym pyłem drzewnym i rozprowadzać po całej powierzchni parkietu. Aqua-Seal Pafuki po wyschnięciu szlifować drobnym papierem i lakierować dowolnym lakierem Berger-Seidle. Szczeliny szersze niż 2 mm wypełniać Pafudimą.

174,80 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów