Lista produktów producenta: Starcke

Firma Starcke to niemiecka firma obecna na rynku od 1829 r. Na początku swojej działalności Firma zajmowała się sprzedażą drewna. Od ponad 100 lat Firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości materiałów ściernych. 

Firma Starcke to niemiecka firma obecna na rynku od 1829 r. Na początku swojej działalności Firma zajmowała się sprzedażą drewna. Od ponad 100 lat Firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości materiałów ściernych. 

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów

Dwustronna tarcza ścierna STARCKE produkcji niemieckiej wykonana z węgliku krzemu. 375 x 40mm. Materiały ścierne STARCKE z węglika krzemu idealnie nadają się do prac przy końcowej podłoża.

334,00 zł

Dwustronna tarcza ścierna STARCKE produkowana w Niemczech wykonana z węgliku krzemu. 400mm x 25mm. 942EE. Materiały ścierne STARCKE z węglika krzemu idealnie nadają się do prac przy końcowej podłoża.

399,00 zł

Oryginalne krążki ścierne HERMES ZIRKON, wyprodukowane w Niemczech. Idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac gdzie wymagana jest duża wydajność oraz tempo pracy. Materiał ścierny Hermes gwarantuje zachowanie jakości nawet przy wysokiej temperaturze.

84,00 zł

Oryginalne krążki ścierne HERMES ZIRKON, wyprodukowane w Niemczech. Idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac gdzie wymagana jest duża wydajność oraz tempo pracy. Materiał ścierny Hermes gwarantuje zachowanie jakości nawet przy wysokiej temperaturze. Krążek ścierny nadaje się do szlifierek kątowych jak np Lagler Elan albo Menzer 150" Podana cena jest...

99,70 zł

Oryginalne krążki ścierne HERMES ZIRKON wyprodukowane w Niemczech, idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac gdzie wymagana jest wysoka wydajność oraz tempo pracy. Materiał ścierny Hermes z którego wykonane są Krążki ścierne został wyprodukowany w Niemczech. Krążek ścierny nadaje się do szlifierek kątowych jak np. BONA.

144,75 zł

Oryginalne krążki ścierne HERMES ZIRKON wyprodukowane w Niemczech, idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac gdzie wymagana jest wysoka wydajność oraz tempo pracy. Materiał ścierny Hermes z którego wykonane są Krążki ścierne został wyprodukowany w Niemczech.

122,50 zł

Oryginalne krążki ścierne HERMES ZIRKON wyprodukowane w Niemczech, idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac gdzie wymagana jest wysoka wydajność oraz tempo pracy. Materiał ścierny Hermes z którego wykonane są krążki ścierne został wyprodukowany w Niemczech. Krążek ścierny nadaje się do szlifierek kątowych jak Rotex lub Festool.

159,00 zł

Markowa niemiecka taśma STARCKE wysokiej jakości o wyjątkowo dużej trwałości i niskiej cenie. Łączone w całości sztuczną żywicą. Pasy bezkońcowe łączone zapięciem falistym. Materiały ścierne produkowane w Melle w Niemczech. 641X/N , 543X/N. Do urządzeń Hummel, Cobra, Viper, Hurricane, Tiger, Taurus, Leopard, Aries.

154,80 zł

Pad ścierny K320 grubość 10 mm. Doskonale nadaje się do matowienia lakieru.

29,99 zł

Pady perforowane wykonane z tlenku aluminium. Idealnie nadają się do matowienia powierzchni lakierniczych oraz drewna. Nie pozostawiają za sobą charakterystycznych czarnych śladów.

24,50 zł
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów