Pady polerskie

Pady Polerskie do maszyn szlifujących.

Pady polerskie Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Pady Polerskie do maszyn szlifujących.Pad Biały - do polerowania linoleum, PCV i do olejowania.Pad Beżowy - do polerowania i olejowania.Pad Zielony - do czyszczenia i olejowania.Pad Czerwony - do czyszczenia i polerowania.Pad Czarny - do nakładania siatek szlifujących i do czyszczenia. Pad produkcji Niemieckiej.

108,00 zł

Pady Polerskie do maszyn szlifujących.Pad Biały - do polerowania linoleum, PCV i do olejowania.Pad Beżowy - do polerowania i olejowania.Pad Zielony - do czyszczenia i olejowania.Pad Czerwony - do czyszczenia i polerowania.Pad Czarny - do nakładania siatek szlifujących i do czyszczenia.

106,90 zł

Pady Polerskie do maszyn szlifujących.Pad Biały - do polerowania linoleum, PCV i do olejowania.Pad Beżowy - do polerowania i olejowania.Pad Zielony - do czyszczenia i olejowania.Pad Czerwony - do czyszczenia i polerowania.Pad Czarny - do nakładania siatek szlifujących i do czyszczenia. Pady produkcji Niemieckiej.

114,20 zł

Do polerowania podłóg na wysoki połysk. Wyprodukowano w Niemczech.

34,99 zł

Pady z czystej bawełny idealnie nadają się do nabłyszczania posadzki na wysoki połysk. Rozmiar 40 cm.

34,00 zł

Pad ścierny K320 grubość 10 mm. Doskonale nadaje się do matowienia lakieru.

34,99 zł

Pady perforowane wykonane z tlenku aluminium. Idealnie nadają się do matowienia powierzchni lakierniczych oraz drewna. Nie pozostawiają za sobą charakterystycznych czarnych śladów.

24,50 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów