Krążki ścierne

Zastosowanie:

- szlifowanie różnych gatunków drewna i materiałów drewnopochodnych
- oczyszczanie powierzchni z farb i lakierów
- szlifowanie parkietów drewnianych i renowacja podłóg

Krążki ścierne Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów

Oryginalne krążki ścierne HERMES ZIRKON, wyprodukowane w Niemczech. Idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac gdzie wymagana jest duża wydajność oraz tempo pracy. Materiał ścierny Hermes gwarantuje zachowanie jakości nawet przy wysokiej temperaturze.

89,00 zł

Oryginalne krążki ścierne HERMES ZIRKON, wyprodukowane w Niemczech. Idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac gdzie wymagana jest duża wydajność oraz tempo pracy. Materiał ścierny Hermes gwarantuje zachowanie jakości nawet przy wysokiej temperaturze. Krążek ścierny nadaje się do szlifierek kątowych jak np Lagler Elan albo Menzer 150" Podana cena jest...

105,50 zł

Oryginalne krążki ścierne HERMES ZIRKON wyprodukowane w Niemczech, idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac gdzie wymagana jest wysoka wydajność oraz tempo pracy. Materiał ścierny Hermes z którego wykonane są krążki ścierne został wyprodukowany w Niemczech. Krążek ścierny nadaje się do szlifierek kątowych jak Rotex lub Festool.

104,50 zł

Szwajcarskie krążki ścierne 150 mm SIA 1960 festool,  rotex na rzep wykonane z tlenku aluminium. Idealnie nadają się do równomiernego matowienia warstw lakierniczych . Podana cena jest ceną za opakowanie, tj. 100szt.Krążki Ścierne SIA dostępne w granulacji K180 i K240.

99,00 zł

Oryginalne krążki ścierne HERMES ZIRKON wyprodukowane w Niemczech, idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac gdzie wymagana jest wysoka wydajność oraz tempo pracy. Materiał ścierny Hermes z którego wykonane są Krążki ścierne został wyprodukowany w Niemczech. Krążek ścierny nadaje się do szlifierek kątowych jak np. BONA.

153,00 zł

Oryginalne krążki ścierne HERMES ZIRKON wyprodukowane w Niemczech, idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac gdzie wymagana jest wysoka wydajność oraz tempo pracy. Materiał ścierny Hermes z którego wykonane są Krążki ścierne został wyprodukowany w Niemczech.

129,50 zł

Korundowe krążki ścierne STARCKE na rzep 150mm. Materiał 732E. Zastosowanie: - szlifowanie różnych gatunków drewna i materiałow drewnopochodnych.- oczyszczanie powierzchni z farb i lakierów.- szlifowanie parkietów drewnianych i renowacja podłóg

80,50 zł

Korundowa tarcza ścierna STARCKE na rzep 150mm. Materiał 732E.Z odpowiednimi otworami do odsysania pyłu. Przeznaczona do maszyn ROTEX, FESTOOL. Zastosowanie: - szlifowanie różnych gatunków drewna i materiałow drewnopochodnych.- oczyszczanie powierzchni z farb i lakierów.- szlifowanie parkietów drewnianych i renowacja podłóg

106,53 zł

Korundowe krążeki ścierne STARCKE na papierze 150mm x 10mm. Materiał 732E. Zastosowanie:- szlifowanie różnych gatunków drewna i materiałow drewnopochodnych.- oczyszczanie powierzchni z farb i lakierów.- szlifowanie parkietów drewnianych i renowacja podłóg

2,92 zł

Krążek ścierny STARCKE z materiału 141 XP na płótnie. Nasyp pełny Zirkon zamknięty . Dzieki zastosowaniu płótna poliestrowego nasyp długo utrzymuje się przy najcięższej pracy i wysokich temperaturach. Krazki Starke Zirkon tylko na oryginalnym Niemieckim płótnie Zirkoniowym.

94,75 zł

Antystatyczne krążki ścierne na rzep SIA ZIRKON,  fi-22mm 

144,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów