O Firmie

O Firmie

Jesteśmy Firmą od ponad trzydziestu lat specjalizującą się w sprzedaży oraz montażu i renowacji podłóg drewnianych. Od początku działalności olbrzymią wagę przykładamy do jakości naszych produktów i usług. Na przestrzeni lat nieustannie rozwijamy i modernizujemy park technologiczny, który pozwala na dostarczanie wysokiej jakości towarów i usług. Zdobywamy też wiedzę i doświadczenie, aby być na bieżąco z trendami i nowościami technologicznymi na rynku podłóg i tarasów drewnianych.

Wraz z rozwojem Firmy uchomiliśmy platformę sprzedaży podłóg pod nazwą podlogi-online.pl, tak aby umożliwić Państwu wygodne szybkie i przyjemne zakupy. Pierwsza wersja sklepu internetowego wystartowała w 2008 roku. W 2017 roku została ona gruntownie przebudowa zgodnie z sugestiami naszych dotychczasowych Klientów oraz dynamicznie zmieniającymi się trendami w branży informatycznej, technologii internetowych i technologiach dla urządzeń mobilnych. Od niedawna jesteśmy również obecni na platformach społecznościowych przez które również zapraszamy Państwa do kontaktu.

Asortyment

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których najwyższą jakość potwierdzają nie tylko parametry techniczne, ale również nasze doświadczenie w branży usług montażu i renowacji podłóg i tarasów. Nasza oferta skierowana jest do :

  • Klientów indywidualnych poszukujących podłóg oraz materiałów do ich montażu i wykończenia
  • Firm szukających materiałów do realizacji dużych inwestycji
  • Profesjonalistów zajmujących się montażem i renowacją podłóg dla których Mamy w ofercie profesjonalne narzędzia i materiały eksploatacyjne najwyższej jakości.

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną i rzeczową informację oraz doradztwo konsultantów poprzez infolinię dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00.

Rozwój

Liczymy że nowa platforma sprzedaży oraz obecność w mediach społecznościowych pozwoli nam na nawiązanie kontaktu i wymianę opinii nie tylko z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami, ale również współprace z osobami i Firmami zajmującymi się wystrojem wnętrz, architekturą i budownictwem, które zachęcamy do kontaktu drogą mailową. Mamy wiele pomysłów na współpracę, które mamy nadzieję pozwolą nam rozwijać rynek i wyznaczać trendy poprzez projekty, które będziemy realizować w ramach społeczności.